• None
  Енергоефективність
  Пропонуємо рішення, які допоможуть заощаджувати електроенергію й опалення
 • None
  Екосвідомість
  Використовуємо нетоксичні матеріали, дотримуємося СанПіН, утилізуємо сміття правильно
 • часы, долговечность
  Надійний результат
  Використовуючи сучасні технології та якісні матеріали, гарантуємо довговічність
 • цена, оплата работ
  Чесна ціна
  Формуючи кошторис, включаємо тільки необхідні роботи, не збільшуємо бюджет

ЯКІСНЕ УТЕПЛЕННЯ. ДОСВІДЧЕНІ ФАХІВЦІ

Домашній затишок неможливий без комфортної температури у будь-яку пору року. Забезпечити збереження тепла в холодний період і зберегти прохолоду в спеку допоможе теплоізоляція будинку.

наружное, внутреннее утепление

Види теплоізоляційних матеріалів

Домашній затишок неможливий без комфортної температури в будь-який час року. Забезпечити збереження тепла в холодний період і зберегти прохолоду в спеку допоможе теплоізоляція будинку. Це процедура монтажу на фасад теплоізоляційних матеріалів для перешкоджання впливу температур, вітру і вологості. Крім цього, утеплення приватного будинку запобіжить конструкцію від передчасного руйнування та дозволить оновити зовнішній вигляд.

Це процедура монтажу на фасад теплоізоляційних матеріалів для перешкоджання впливу температур, вітру і вологості. Крім цього, утеплення приватного будинку збереже конструкцію від передчасного руйнування та дозволить оновити зовнішній вигляд.

Вибір утеплювача залежить від матеріалів і конструкції будинку, середньої температури та вологості навколишнього середовища. Утеплювати будинок зсередини не рекомендується через зміщення точки роси, що провокує скупчення конденсату на стінах і призводить до появи грибка. Крім того, з огляду на товщину утеплювача, відбудеться помітне звуження простору. Тому далі розглядається виключно зовнішнє утеплення будинку.

Сьогодні широко застосовуються такі теплоізоляційні матеріали:

1. Пінополістирол

В народі — пінопласт. Випускається у вигляді плит зі спіненого полістиролу, який кріпиться на спеціальний розчин. Це найбільш поширений, але далеко не ідеальний варіант, щоб проводити утеплення стін.

Переваги: високі вологостійкість і теплоізоляція, доступна ціна.

Недоліки: виділення токсичних речовин при горінні, низька паропроникність.


Пінополістирол

2. Пінополіуретан (ППУ)

Утеплювач у вигляді пористої піни. Його чарункова структура забезпечує перешкоду для води, що дозволяє використовувати цей матеріал для гідроізоляції. При нанесенні на поверхню пінополіуретан спінюється, утворюючи шар теплоізоляційного матеріалу. Ця технологія знайшла застосування в теплоізоляції складних поверхонь, де напилення — найзручніший спосіб.

Переваги: відсутність швів, щілин і конденсату, морозостійкість, добрі тепло і шумоізоляція, висока швидкість проведення робіт.

Недоліки: висока вартість, виділення токсичного газу при тлінні, вразливість до впливу ультрафіолету (матеріал починає руйнуватися).Пінополіуретан (ППУ)

3. Мінеральна вата

Утеплювач у вигляді пористої піни. Його чарункова структура забезпечує перешкоду для води, що дозволяє використовувати цей матеріал для гідроізоляції. При нанесенні на поверхню пінополіуретан спінюється, утворюючи шар теплоізоляційного матеріалу. Ця технологія знайшла застосування в теплоізоляції складних поверхонь, де напилення — найзручніший спосіб.

Переваги: відсутність швів, щілин і конденсату, морозостійкість, добрі тепло і шумоізоляція, висока швидкість проведення робіт.

Недоліки: висока вартість, виділення токсичного газу при тлінні, вразливість до впливу ультрафіолету (матеріал починає руйнуватися).Мінеральна вата

4. Піноплекс

Або екструдований пінополістирол. Можна сказати, що це модифікований пінопласт зі зниженою теплопровідністю та підвищеною міцністю. Підходить, щоб зробити утеплення будинку зовні підвалу, цокольного поверху і фундаменту.

Переваги: мінімальне водопоглинання, низька теплопровідність, висока міцність на стиск.

Недоліки: більш висока вартість, у порівнянні з пінопластом, невисока паропроникність.


Піноплекс

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС

Клієнти цінують відповідальність і передбачливість наших менеджерів, високу кваліфікацію та точність наших проектувальників, а також професіоналізм і пунктуальність наших будівельників.

строительство, команда, коллектив

Команда висококласних фахівців із досвідом більш ніж 5 років

None

Ми працюємо з перевіреними якісними матеріалами, поставка здійснюється вчасно

печать, юридические вопросы

Юридичний супровід проекту, допомога в отриманні дозволів і довідок

выезд на объект, осмотр, замеры

Виїзд спеціаліста на об'єкт і консультація інженера - безкоштовні

договор, смета, отчетность

Експертна оцінка для розрахунку точного кошторису, всі роботи в рамках договору

цены, смета строительных работ

Дотримуємося прозорої цінової політики, не нав'язуємо непотрібні роботи

Технології утеплення будинків

Існує кілька технологій, за якими виконується утеплення котеджів:

 • «мокрий фасад»: ізоляційний матеріал кріплять на фасад і заштукатурюють;

 • «сендвіч»: теплоізоляційний матеріал кріпиться розчином, на деякій відстані зводиться зовнішня стіна в одну цеглину;

 • вентильований фасад: утеплювач монтується дюбелями та клеєм і покривається спеціальним  матеріалом, який захищає від вітру та пропускає пару. Утеплювач і фінішне покриття відокремлені повітряним простором, таким чином теплоізоляція будинку не провокує появу конденсату.

Для будинків з цегли і залізобетону підходить будь-яка з технологій. Якщо котедж побудовано з дерева, його потрібно утеплювати мінватою вентильованим способом. Для будинків з бетонних блоків підійде двошарове утеплення. На каркасний будинок з обшивкою рекомендують кріпити утеплювач тришарової технікою, обов'язково залишаючи повітряний прошарок. Ціна зовнішнього утеплення стін визначається вибором матеріалу і техніки, і найдоступнішим рішенням є «мокрий фасад» і пінопласт.

Результати утеплення

Якісна теплоізоляція будинків дозволить не тільки вирівняти температуру в будинку, але і відрегулювати вологість. Також одноразові витрати на послуги утеплення допоможуть надалі скоротити витрати на опалення, систему вентиляції і кондиціонування повітря. Це вкрай актуально для власників приватних будинків, які отримують значні рахунки за опалення.

Не варто забувати, що утеплення будинку дозволить оновити зовнішній вигляд будинку. Сьогодні існує велика різноманітність технік облицювального покриття утеплювача, тому можна буде підійти до перетворення будови креативно.


Ціна утеплення будинку

Компанія АТМ ДОМ надає послугу утеплення будинків в Харкові, працюючи з найбільш популярними теплоізоляційними матеріалами. Наші фахівці нададуть рекомендації за матеріалами і технологіями, які дозволять виконати зовнішнє утеплення будівель максимально ефективно.

Тип послуги
Вартість
Кладка облицювальної цегли
12 грн/шт info
Монтаж теплоізоляційного матеріалу
від 50 грн/м2 info
Монтаж пенополистерола
від 70 грн/м2 info
Штукатурка
від 82 грн/м2 info
Грунтовка фасаду
від 15 грн/м2 info
Монтаж вітро- и парабар'єру
від 28 грн/м2 info
Оздоблення декоративною штукатуркою
від 78 грн/м2 info

ЕТАПИ РОБОТИ З НАМИ

 • 1
  ЗАЯВКА

  Залиште заявку, а наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом

 • 2
  ОГЛЯД І ЗАМІРИ

  Інженер і кошторисник складуть список оорудованія і робіт, які необхідно виконати

 • 3
  УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ

  Після узгодження деталей і термінів складається кошторис і укладається договір

 • 4
  ВИКОНАННЯ РОБІТ

  Статус і якість оздоблювальних робіт контролюється старшим фахівцем на об'єкті

Залишились питаня?

Заповніть форму і наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом