• None
  Вчасна здача
  Злагоджена командна взаємодія, ніяких простоїв і очікування будівельних матеріалів
 • список требований
  Дотримання вимог
  Враховуємо всі побажання клієнта, а також вимоги нормативно-правових документів
 • None
  Енергоефективність
  Пропонуємо рішення, які допоможуть заощаджувати електроенергію й опалення
 • None
  Екосвідомість
  Використовуємо нетоксичні матеріали, дотримуємося СанПіН, утилізуємо сміття правильно

ДІМ, У ЯКОМУ ХОЧЕТЬСЯ ЖИТИ

Ми спеціалізуємося на будівництві будинків та котеджів. Будівництво заміського будинку нам вже довірили десятки клієнтів і ми не збираємося зупинятися на досягнутому

дом из красного кирпича

Особливості будівництва будинку з цегли

Незалежно від того, в якому місті і на якій вулиці стоїть будинок з червоної цегли, він завжди привертає увагу. Як і вся вічна класика, такі будинки ніколи не вийдуть з моди, а тому будівництво будинків з цегли залишається однією з найбільш популярних послуг профільних компаній. Маючи експертизу в будівництві заміських будинків, АТМ ДОМ не є винятком.

З давніх віків поряд з класичними матеріалами для будівництва каменем і деревом використовується цегла — більш зручний для зведення будівель штучний камінь. Для його виготовлення найчастіше використовується глина, якій надають правильну форму, сушать і обпалюють. Протягом сотень років у цегли не було серйозних конкурентів серед будівельних матеріалів, і тільки в останні 150 років, з розвитком технологій, з'являється пористий і залізобетон та інші матеріали, які полегшують і прискорюють процес будівництва. Незважаючи на це, а також на трудомісткість і тривалість процесу, цегла продовжує використовуватися для будівництва приватних і багатоквартирних будинків.

будівництво будинку з цегли

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС

Клієнти цінують відповідальність і передбачливість наших менеджерів, високу кваліфікацію та точність наших проектувальників, а також професіоналізм і пунктуальність наших будівельників.

строительство, команда, коллектив

Команда висококласних фахівців із досвідом більш ніж 5 років

None

Ми працюємо з перевіреними якісними матеріалами, поставка здійснюється вчасно

печать, юридические вопросы

Юридичний супровід проекту, допомога в отриманні дозволів і довідок

выезд на объект, осмотр, замеры

Виїзд спеціаліста на об'єкт і консультація інженера - безкоштовні

договор, смета, отчетность

Експертна оцінка для розрахунку точного кошторису, всі роботи в рамках договору

цены, смета строительных работ

Дотримуємося прозорої цінової політики, не нав'язуємо непотрібні роботи

Переваги і недоліки будинку з цегли

До переваг цегляних будівель відносять:

 1. 1. Міцність будівлі: хороша тримальна здатність і рівномірний розподіл тиску. Без армування матеріал витримує тиск до 10 МПа, що дозволяє будувати п'ятиповерхові будинки.

 2. 2. Затіявши будівництво цегляного будинку (обов'язково з виконанням норм і стандартів), ви можете бути впевнені, що житлоплощею будуть забезпечені ваші правнуки.

 3. 3. Матеріал — вогнетривкий і жароміцний, витримує температуру до 1000 С, тому будівлі мають високий рівень пожежної безпеки.

 4. 4. Цегла характеризується високою теплоємністю. Це означає, що стіни довго нагріваються й остигають. Влітку в цегляному котеджі буде прохолодно.

 5. 5. Відсутність гігроскопічності робить матеріал стійким до корозії, грибку та цвілі.

 6. 6. Невеликий розмір блоків дозволяє реалізувати нестандартні проекти. Також в цегляному будинку можна легко обладнати піч або камін.

 7. 7. Будинки з цегли виглядають солідно і надійно, особливо це стосується будівель з червоного каменю.

За надійністю і довговічністю варто ряд недоліків матеріалу:

 • Висока вартість будівництва будинку з цегли під ключ за м2. Дорожче обходяться як матеріали, так і робота. Цегляна кладка — трудомісткий і тривалий процес, який вимагає залучення кваліфікованих фахівців.

 • Процес зведення зазвичай не вкладається в один сезон. Потрібно буде шукати сухе приміщення для зберігання матеріалів в зимовий період.

 • Не рекомендується будувати з цегли будинок, який ви не збираєтеся експлуатувати постійно. Стіни дуже довго нагріваються, тому в нежитловому будинку взимку буде холодно і незатишно.

Етапи будівництва цегляних будинків під ключ

Споруда будинків під ключ починається з розчищення майданчика та закладки фундаменту. Цегляні будівлі часто ставлять на плитні або стрічкові фундаменти, але зустрічаються і дома на стовпчастих і пальових опорах. Вибір залежить від навантаження, особливостей місцевості, ґрунту і ґрунтових вод. Після зведення фундамент обов'язково піддається гідроізоляції.

Укладання цегли починається з кутів тримальних стін. Кути укладають в висоту до 10 штук, від якості кладки цих ділянок залежить міцність і довговічність конструкції. Правильність перевіряється рівнем і виском. Далі зведені ділянки продовжують витягати, збільшуючи довжину стіни і висоту кута. У місцях стиків з внутрішніми стінами цеглини виводяться для з'єднання. Відстань між цеглинами в ряду — 12 мм. У місцях віконних або дверних прорізів укладають дерев'яні, залізобетонні або металеві перемички. Міжповерхові перекриття можуть бути монолітними або збірними залізобетонними, а також дерев'яними.


Де замовити будівництво будинку

Компанія АТМ ДОМ пропонує послугу будівництво будинків під ключ в Харкові і області. Наші фахівці мають більше 5 років досвіду будівництва заміських будинків і котеджів, ми гарантуємо довговічність і надійність зведених конструкцій. Кожен проект створюється під потреби замовника, вся проектна документація, розрахунки і кошториси завжди доступні клієнту, а будь-які зміни узгоджуються. Наша команда працює злагоджено і узгоджено, ми озвучуємо реалістичні терміни і вкладаємося в них. Крім цього, наші фахівці надають юридичний супровід і допомагають з узаконенням. АТМ ДОМ проводить усі види будівельних та ремонтних робіт, тому ви можете довірити нам не тільки зведення, а й оздоблення будинку.

Скільки коштує побудувати будинок з цегли в Харкові

Щоб розуміти ціну на будівництво цегельного будинку, потрібно запланувати площу, поверховість, тип цегли і кладку. Витрати на матеріали визначаються площею стін і їх товщиною. Щоб це розрахувати, потрібно взяти периметр будинку, додати довжину внутрішніх стін і помножити це на передбачувану висоту, а після — на товщину кладки. Для розрахунку кількості повнотілої цегли до площі потрібно додати 5%, для пустотілої — 10%. У вартість також входить фінішна обробка, потрібно звернути увагу, що облицювальна цегла коштує дорожче, ніж будівельна. Також не варто забувати про вартість робіт з укладання. Наша компанія пропонує такі ціни на будинок з цегли під ключ:

Тип послуги
Вартість
Кладка будівельної цегли
7 грн/шт info
Кладка облицювальної цегли
12 грн/шт info
Монтаж блоків фундаменту
63 грн/шт info
Гідроізоляція
от 40 грн/м2 info
Монтаж плит перекриттів
63 грн/шт info
Монтаж перемичок
от 98 грн/шт info

ЕТАПИ РОБОТИ З НАМИ

 • 1
  ЗАЯВКА

  Залиште заявку, а наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом

 • 2
  ОГЛЯД І ЗАМІРИ

  Інженер і кошторисник складуть список оорудованія і робіт, які необхідно виконати

 • 3
  УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ

  Після узгодження деталей і термінів складається кошторис і укладається договір

 • 4
  ВИКОНАННЯ РОБІТ

  Статус і якість оздоблювальних робіт контролюється старшим фахівцем на об'єкті

Залишились питаня?

Заповніть форму і наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом