• None
  Вчасна здача
  Злагоджена командна взаємодія, ніяких простоїв і очікування будівельних матеріалів
 • список требований
  Дотримання вимог
  Враховуємо всі побажання клієнта, а також вимоги нормативно-правових документів
 • None
  Енергоефективність
  Пропонуємо рішення, які допоможуть заощаджувати електроенергію й опалення
 • None
  Екосвідомість
  Використовуємо нетоксичні матеріали, дотримуємося СанПіН, утилізуємо сміття правильно

ДІМ, У ЯКОМУ ХОЧЕТЬСЯ ЖИТИ

Ми спеціалізуємося на будівництві будинків та котеджів. Будівництво заміського будинку нам вже довірили десятки клієнтів і ми не збираємося зупинятися на досягнутому

дом из газобетона, пеноблоков

Будівництво будинку з газобетону і піноблоку під ключ

Пінобетон і газобетон — два найбільш поширених представника пористого бетону, який сьогодні широко застосовується для зведення приватних будинків. Завдяки комірчастій структурі матеріалу будівництво з газобетону проходить простіше і швидше, а самі споруди — довговічні, безпечні та теплостійкі.

Газоблок і пінобетон мають практично однаковий склад (портланцемент, пісок, фіброволокно та вода) і розрізняються лише наповненням бульбашок (газ і повітря відповідно).

Блоки укладаються на фундамент після гідроізоляції з дотриманням мінімально можливої товщини шва (до 10 мм). За якістю кладки стежать за допомогою рівня та шнура. Для з'єднання використовується клей і розчин, порядок нанесення — спочатку на горизонтальну грань, потім — на вертикальну. Дерев'яні перекриття обов'язково обробляються антисептиком, а в отвори встановлюють залізобетонні перемички. Для зовнішніх стін використовуються більш товсті та менш спінені блоки, а для міжкімнатних перегородок — тонкі та більш пористі, щоб утримувати тепло.

Будівництво будинку з газобетону і піноблоку

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС

Клієнти цінують відповідальність і передбачливість наших менеджерів, високу кваліфікацію та точність наших проектувальників, а також професіоналізм і пунктуальність наших будівельників.

строительство, команда, коллектив

Команда висококласних фахівців із досвідом більш ніж 5 років

None

Ми працюємо з перевіреними якісними матеріалами, поставка здійснюється вчасно

печать, юридические вопросы

Юридичний супровід проекту, допомога в отриманні дозволів і довідок

выезд на объект, осмотр, замеры

Виїзд спеціаліста на об'єкт і консультація інженера - безкоштовні

договор, смета, отчетность

Експертна оцінка для розрахунку точного кошторису, всі роботи в рамках договору

цены, смета строительных работ

Дотримуємося прозорої цінової політики, не нав'язуємо непотрібні роботи

Чим відрізняються будинку з газобетону від піноблоку

Незважаючи на зовнішню схожість і практично ідентичний склад, є ряд відмінностей:

Газоблоки відрізняються більш досконалою геометричною формою з меншим відхиленням за розмірами (+- 1 мм проти 3 мм для піноблоків). Це дозволяє використовувати більш тонкий шар розчину при укладанні, скорочуючи містки холоду, роблячи конструкцію теплішою.

Будинок з газоблоку — гігроскопічний і більш вразливий перед надмірною вологістю через те, що бульбашки газу мають відкриту структуру. Тому необхідна додаткова гідроізоляція. Цокольний поверх і підземні ділянки споруди необхідно ізолювати, незалежно від використовуваного матеріалу.

Теплоізоляційні властивості у пористих бетонів теж неоднакові. Будинок з піноблоку буде холодніше через те, що матеріал менш пористий. Тому газобетон може бути конструкційним (для зовнішніх стін, більш щільний, менш пористий) і теплоізоляційним (для внутрішніх перегородок, краще зберігає тепло).

Якщо ви хочете побудувати дуже міцний будинок з блоку під ключ, обирайте газобетон. Його можна використовувати для зведення будівель до трьох поверхів без армування. При цьому, навіть не обов'язково закладати монолітний фундамент (крім випадків зведення на нестабільному ґрунті).

Переваги будинків з блоків

Широке застосування матеріали отримали за ряд незаперечних переваг перед натуральними цеглою, каменем і деревом.

 • Першим і вирішальним фактором для людей часто стає можливість побудувати будинок з газобетону недорого. Матеріали і роботи коштують дешевше, крім того, через легкість конструкції, немає великих витрат на армування та фундамент.

 • Блоки легко різати і штробити. Це відкриває широкі перспективи в плані архітектурних рішень і спрощує монтаж інженерних систем (вентиляція, водопровід). Можна втілити практично будь-яку конструкційну ідею.

 • Будинки виходять морозостійкими, з високими показниками теплоізоляції. Двошаровий або тришаровий фасад дозволить істотно заощадити на опаленні.

Переваги будинків з блоків
 • Матеріали характеризуються високою паропроникністю. Це означає, що точка роси не буде зміщуватися, виключається поява конденсату, а власники будинку не постраждають від грибка.

 • Будівництво будинку з газоблоку, легкого й ідеального для безперервної кладки, проходить швидко і просто, без залучення додаткової техніки. Сполучні суміші сохнуть швидко, як клейові склади для газоблоку, так і розчин для піноблоку.

 • За прогнозами фахівців, термін служби будинків з пористого бетону становить близько 100 років. Перевірити це поки немає можливості, так як технологія з'явилася тільки в другій половині минулого століття.

 • Незважаючи на візуальну легкість і «тимчасовість» споруди на етапі будівництва, після оздоблювальних робіт, будинок стає затишним і завершеним. Великий вибір облицювання, в поєднанні з легкістю зведення нестандартних конструкцій, відкриває широкі можливості для втілення архітектурних ідей.

Чому ми

Компанія АТМ ДОМ виконує повний комплекс робіт з ремонту та будівництва будинків і котеджів, а одна з наших найпопулярніших послуг — будівництво будинку з пінобетонних блоків. Ось кілька причин, які наші клієнти вважають за головні переваги взаємодії з нами:

 • складаємо реалістичний кошторис, ведемо прозорий документообіг, готуємо всю проектну документацію;

 • можемо укласти договір з підприємствами різної форми власності, фізичними й юридичними особами;

 • ведемо юридичний супровід будівництва, узаконюємо перепланування;

 • працюємо оперативно та злагоджено, спираючись на досвід наших багатопрофільних фахівців;

 • використовуємо перевірені сертифіковані матеріали та сучасні технології.

Ціна будинку з блоків під ключ

Одним з основних напрямків діяльності компанії АТМ ДОМ є будівництво заміських будинків і котеджів з блоку під ключ в Харкові й області. Ми застосовуємо різні матеріали і технології, враховуємо особливості ґрунту, кліматичні умови та побажання замовника. Вартість будинку з газобетону залежить від типу фундаменту (якщо ґрунт стабільний — підійде стрічковий), кількості поверхів і площі будівлі.

Прайс на основні роботи з будівництва газобетонних будинків представлено нижче:

Тип послуги
Вартість
Гідроізоляція
от 40 грн/м2 info
Зведення фундаменту
від 350 грн/м3 info
Виготовлення бетону вручну
від 300 грн/м3 info
Зведення стін дому з газоблоку
від 24 грн/блок info
Зведення стін дому з піноблоку
від 24 грн/блок info
Монтаж утеплювача
от 50 грн/м2 info

ЕТАПИ РОБОТИ З НАМИ

 • 1
  ЗАЯВКА

  Залиште заявку, а наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом

 • 2
  ОГЛЯД І ЗАМІРИ

  Інженер і кошторисник складуть список оорудованія і робіт, які необхідно виконати

 • 3
  УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ

  Після узгодження деталей і термінів складається кошторис і укладається договір

 • 4
  ВИКОНАННЯ РОБІТ

  Статус і якість оздоблювальних робіт контролюється старшим фахівцем на об'єкті

Залишились питаня?

Заповніть форму і наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом