Дах будинку - це складна багатошарова конструкція, яка вимагає суворого дотримання послідовності виконання кожного з етапів. Ця частина є невід'ємною для кожної будівлі і має суттєвий вплив на комфорт і благоустрій в будинку. Важливість якісного і професійного підходу до даної справи складно переоцінити, в зв'язку з чим ми впевнені, що покрівля дахів повинна здійснюватися виключно висококваліфікованими майстрами.

Покрівельні роботи. Ремонт даху в Харкові

Говорячи про покрівельні роботи, також важливо відзначити, що «покрівля» і «дах» є різними поняттями. Дах - це вся захисна конструкція, з усіма її прошарками. Покрівля ж - верхній шар, що захищає від природних явищ і несприятливих умов. Складається вона з несучого, захисного шарів, а також покриття оберігає ізоляцію від негативних зовнішніх впливів. Комплексні роботи, спрямовані на створення верхнього покриття будівлі, називають покрівельними.

Види покрівель

Перш за все, покрівлі діляться на плоскі і скатні. Плоскі в основному використовуються для багатоповерхових будівель. У сфері будівництва приватних будинків плоскі покрівлі з'явилися лише нещодавно, як можливість зробити розсадник або зону для занять спортом і відпочинку. Похилі, в свою чергу, діляться на:

 • односхилі - найчастіше використовуються для нежитлових господарських приміщень (гараж, сарай, лазня і т.д.);

 • двосхилі - найбільш популярні серед приватних будинків невеликого розміру;

 • чотирьохсхилі - трохи складніше двосхилих, однак теж широко поширені в приватному житловому будівництві, включають в себе наступні підвиди: вальмовиє, полувальмовиє, шатрові;

 • ламані - надають більшу площу горищного приміщення і можливість його переробки в житлове приміщення, користуються популярністю серед приватних будинків середнього розміру;

 • багатощипцеві - найскладніший варіант передбачає різні варіації;

 • купольні, конічні, пірамідальні, склепінні - використовуються лише для певної частини будівлі, а не всього покриття.

Види покрівель будинків

Покрівельні матеріали, їх переваги і недоліки

В сучасних умовах існує безліч різних матеріалів для будівництва даху. Всі вони мають різні характеристики, власні переваги і недоліки, які необхідно врахувати перш ніж приступати до покрівельних робіт.

В першу чергу, варто сказати, що всі матеріали використовуються з цією метою, діляться на тверді та м'які.

Тверда покрівля

Тверда покрівля (дах) для дому

Матеріали використовувані для твердої покрівлі:

 • Шифер - широко поширений і бюджетний матеріал, вага шиферного листа близько 10-15 кг, а термін його служби - 30-40 років. Не дивлячись на популярність цієї покрівлі, шифер не рекомендують використовувати для житлових будівель, оскільки через вміст азбесту в своєму складі, даний матеріал не є повністю безпечним для людини.

 • Металочерепиця - користується популярністю, має високу міцність, невелику вагу (3-5 кг на м2) і терміном служби в 30-50 років. Основним недоліком є висока гучність.

 • Керамічна черепиця - здавна використовується в будівництві, має хороші шумоізоляційні властивості, потребує мінімального догляду, а термін служби складає близько 150 років. Однак, має високу вартість і значну вагу, що робить її незручним матеріалом для покрівлі дахів складної форми;

 • Піщано-цементна черепиця - візуально схожа на керамічну черепицю, однак набагато поступається їй за своїми властивостями. Вона також має вартість вища за середню, важка, задоволена тендітна, а термін експлуатації складає всього 30 років.

 • Сланцева плитка - є дорогим елітним покриттям з матеріалів натурального походження. Термін служби даної покрівлі досягає 150 років, проте він не є широко поширеним через свою високу вартість і обмеженість в колірній гамі.

 • Покрівельний профнастил - той же матеріал, що і металочерепиця, але має хвилястий або прямокутний профіль. Термін експлуатації даної покрівлі становить 50 років. Він досить популярний завдяки своїй доступності, міцності і легкості в монтажі. Основним недоліком є необхідність в поєднанні з якісною шумоізоляцією.

 • Ондулін - також відомий під назвою єврошифер або аквалін. Даний матеріал екологічний і має малу вагу, не дивлячись на те, що здатний витримувати великі навантаження, а термін його служби складає близько 40 років. Однак, є і суттєві недоліки: в жарку погоду матеріал може мякнуть і виділяти запах бітуму, а гранична температура для загоряння становить всього 110°С.

 • Сталева фальцева покрівля - складається з рівних металевих листів оцинкованих або полімерним захисним шаром. Термін експлуатації даного покриття становить 25-30 років. Матеріал має естетичний зовнішній вигляд, невелика вага і гнучкість, яка дозволяє використовувати його для дахів складних форм. Основними недоліками є здатність накопичувати статичну електрику, гучність і чутливість до ударної дії.

М'яка покрівля

М'яка покрівля (дах) для дому

Даний вид покрівлі дахів включає в себе меншу варіативність матеріалів, однак також користується популярністю серед будівель різної конструкції і призначення.

 • Гнучка черепиця - складається з скловолокна просоченого бітумом з модифікатором і надалі просочується сланцевої або бальзатовая кам'яною крихтою. Даний матеріал є ідеальним рішенням для дахів зі складними формами, а також - мансард. Термін служби такого покриття складає 70 років. Гнучка черепиця безшумна, має естетичний дизайн і доступну вартість. До недоліків можна віднести горючість і невисоку термостійкість.

 • Наплавна рулонна покрівля - також складається з скловолокна або склотканини і поліестор. Використовується даний матеріал виключно для покрівлі плоских і суцільних дахів багатоповерхових будинків. Якісно укладена рулонна покрівля може прослужити до 50 років. Вона добре захищає від шуму, вогню і вологи, має невелику вагу, нешкідлива і екологічна, а також, цілком доступна за ціною. Основним недоліком є ​​непривабливий зовнішній вигляд і можливість використання лише на плоских дахах.

 • Плоска мембранна покрівля - схожа з наплавлюваного рулонної, проте завдяки своїй еластичності, може застосовуватися і на суцільних дахах з ухилом. Термін експлуатації даного матеріалу складає близько 50 років. Вона має невелику вагу, доступну вартість, екологічна та добре захищає від вологи шуму і вогню. До недоліків можна віднести можливість пошкодження мембрани розчинниками або органічними маслами

Якщо ви плануєте будівництво дах, ми рекомендуємо звернутися за консультацією щодо матеріалів і технологій будівництва до професіоналів, а краще - замовити послугу «покрівля під ключ».

Етапи виконання покрівельних робіт під ключ

Оскільки зробити дах якісно і надійно зможе далеко не кожен майстер, ми радимо не займатися цим питанням самостійно, а скористатися послугою «дах під ключ» від надійної будівельної компанії. Дана конструкція є важливим елементом будь-якої будівлі і передбачає виконання кількох етапів робіт.

Команда професіоналів будівельної компанії АТМ ДОМ виконує покрівельні роботи під ключ згідно наступних етапів:

 1. Этап №1  Формування проекту.

 2. Этап №2  Закупівля необхідних матеріалів.

 3. Этап №3  Демонтаж старої конструкції (при необхідності).

 4. Этап №4  Установка кроквяної системи (підтримуючої конструкції).

 5. Этап №5  Встановлення захисних елементів.

 6. Этап №6  Установка ізоляції (тепло- / гідро- / пароізоляція).

 7. Этап №7  Монтаж покриття покрівлі.

 8. Этап №8  Пристрій карнизної підшивки.

 9. Этап №9  Монтаж водостічної системи.

Кожен з етапів вимагає володіння спеціальними знаннями і навичками, для свого якісного виконання.

Від чого залежить вартість покрівельних робіт?

Вартість покрівлі даху може залежати від наступного ряду факторів:

 • особливості конструкції будівлі;
 • площі даху;
 • форми даху;
 • використовуваних матеріалів;
 • пори року проведення робіт.

Ціна на дах під ключ розраховується в індивідуальному порядку для кожного окремого об'єкта. Якщо вас цікавить розцінки на будівництво даху, ви можете зв'язатися з менеджером компанії АТМ ДОМ по телефону або поштою і замовити виїзд кошторисника на об'єкт для підрахунку обсягів, тимчасових і фінансових ресурсів, необхідних на монтаж даху.

Нижче представлений прайс на монтаж покрівлі та супутні роботи від нашої компанії, які допоможуть вам зорієнтуватися в даному питанні. Однак, нагадуємо, що ціна даху на будинок залежить від безлічі факторів і не є остаточною згідно з даними таблиці.

Наші переваги

Будівництво даху є складним багатоетапним процесом, що вимагає володіння спеціальними навичками і знаннями. Команда професіоналів будівельної компанії АТМ ДОМ має багаторічний досвід роботи на об'єктах різної складності і добре володіє всіма необхідними технологіями для якісного виконання покрівельних робіт. Скориставшись послугою «покрівля під ключ» від нашої компанії, ви можете бути впевнені у:

 • складанні грамотного і докладного проекту робіт;
 • якісному та своєчасному виконанні всіх робіт;
 • залученні виключно екологічно безпечних матеріалів і сучасної техніки;
 • в найбільш оптимальному співвідношенні ціни і якості для покрівлі під ключ;
 • в постійній підтримці зв'язку;
 • в наданні фото і відео матеріалів для звітності;
 • в юридично закріпленому договорі зі списком усіх необхідних робіт, цін на покрівельні роботи і термінами їх виконання.

Будьте впевнені, якщо ви вирішили зробити дах в Харкові або передмісті, краща ціна за гідну якість надається компанією АТМ ДОМ.

Прайс лист на покрівельні роботи в будівельній компанії АТМ ДОМ

Тип послуги
Вартість
Облаштування покрівлі з натуральної черепиці
от 595.00 грн./за м2
Облаштування покрівлі з бітумної черепиці
від 450.00 грн./за м2
Облаштування покрівлі з металочерепиці
від 450.00 грн./за м2
Облаштуання карнизної підшивки
від 118 грн/м2
Монтаж водостічної системи
від 118 грн/м2
Обробка деревини
від 650 грн/м3

Залишились питаня?

Заповніть форму і наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом