• список требований
  Дотримання вимог
  Враховуємо всі побажання клієнта, а також вимоги нормативно-правових документів
 • часы, время, соблюдение сроков
  Реальні терміни
  Спираючись на досвід, точно оцінюємо обсяг і тривалість робіт
 • часы, долговечность
  Надійний результат
  Використовуючи сучасні технології та якісні матеріали, гарантуємо довговічність
 • лампа, идея, эффективное решение
  Висока ефективність
  Розуміючи завдання клієнтів, створюємо зручні та функціональні рішення

ЯКІСНИЙ ФУНДАМЕНТ. НАДІЙНА ЕКСПЛУАТАЦІЯ

Найважливішим етапом робіт у ході будівництва будь-якої будівлі є заливка фундаменту. Від якості проходження цієї стадії залежить надійність конструкції, а помилка може спричинити просідання будівлі на етапі експлуатації або навіть під час будівництва.

фундамент дома, коттеджа

Особливості будівництва фундаменту

Найважливішим етапом робіт в ході будівництва будь-якої будівлі є заливка фундаменту. Від якості проходження цієї стадії залежить надійність конструкції, а помилка може спричинити просідання будівлі на етапі експлуатації або навіть під час будівництва. З огляду на ступінь важливості і рівень складності, для будівництва фундаменту рекомендується звертатися до фахівців.

Перш ніж залити фундамент, необхідно виконати розчистку та підготовку ділянки. Поглиблення та піднесення потрібно вирівнювати до рівного майданчика, викопувати дерева і пні. Найчастіше, на цьому етапі застосовується спецтехніка.

Також перед тим, як замовити фундамент для будинку, необхідно мати чітке розуміння про ґрунт, площу, кількість поверхів, а також матеріали для будівництва. Ці фактори визначають майбутній тип фундаменту, терміни його зведення, матеріали та вартість. Попередній аналіз умов вкрай важливий, через те, що розподіл ваги всіх конструкцій припадає основу споруди.

Типи фундаменту для приватного будинку

Характерними для нашого регіону типами фундаменту є:

1. Стрічковий фундамент

По периметру споруди під майбутніми стінами і перегородками встановлюється монолітна плита. Стрічковий фундамент під ключ — найбільш поширене рішення для будівництва котеджу або приватного будинку. Він має ряд переваг: можливість витримати високе навантаження, його рівномірний розподіл, відсутність необхідності готувати ґрунт. Потрібно відзначити, що ціна за роботи зі стрічковим фундаментом буде дещо вищою, ніж вартість зведення фундаменту іншого типу.

 

2. Столбчастий фундамент

У ґрунті буряться свердловини, в які занурюються стовпи, а на поверхні ці стовпи з'єднуються з стрічкової конструкцією за допомогою залізобетонних балок. Застосовується для будівництва легких дерев'яних будинків, вага яких не перевищує 1000 кг / м3.

 

3. Пальовий фундамент

Підходить для малоповерхових бетонних і дерев'яних будинків на нестабільному ґрунті. Залежно від особливостей ґрунту, палі угвинчуються, забиваються або заливаються в свердловини на певній відстані. До переваг відносять швидкість і невисоку вартість, а також можливість повторного використання паль. З іншого боку, точно розрахувати усадку будинку — вкрай складна задача, частіше за все не вдається домогтися рівномірного просідання.

 

4. Монолітний (або плитний) фундамент

Цілісна армована плита товщиною до 1 метра укладається на поверхню ґрунту без заглиблення. Вибираючи монолітний фундамент під ключ, можна бути спокійним за стабільність конструкції, не залежно від ґрунту і ґрунтових вод. Інші переваги — можливість витримати і розподілити високе навантаження, змінювати планування без обмежень. До недоліків відноситься більш висока вартість.

 

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС

Клієнти цінують відповідальність і передбачливість наших менеджерів, високу кваліфікацію та точність наших проектувальників, а також професіоналізм і пунктуальність наших будівельників.

строительство, команда, коллектив

Команда висококласних фахівців із досвідом більш ніж 5 років

None

Ми працюємо з перевіреними якісними матеріалами, поставка здійснюється вчасно

печать, юридические вопросы

Юридичний супровід проекту, допомога в отриманні дозволів і довідок

выезд на объект, осмотр, замеры

Виїзд спеціаліста на об'єкт і консультація інженера - безкоштовні

договор, смета, отчетность

Експертна оцінка для розрахунку точного кошторису, всі роботи в рамках договору

цены, смета строительных работ

Дотримуємося прозорої цінової політики, не нав'язуємо непотрібні роботи

Етапи зведення фундаменту

Професійне будівництво фундаменту включає кілька обов'язкових етапів:

 • підготовчі роботи;
 • земляні роботи;
 • арматурні роботи;
 • опалубні роботи;
 • бетонні роботи;
 • монтажні роботи залізобетонних виробів;
 • гідроізоляція й утеплення;
 • дренаж;
 • вимощення.

Після вирівнювання майданчика починається викопування котловану. На цьому етапі наші фахівці більш детально визначають залягання ґрунтових вод та особливості ґрунту. Далі проводиться зміцнення майбутньої основи сталевою арматурою. На 1 кв. м. заливки бетоном рекомендується використовувати 10 м. сталевих прутів.

Далі проводиться монтаж опалубки. Це дерев'яна конструкція, що стримує фундамент з зовнішнього боку. Зводячи фундамент під ключ для будинку на щільному глинистому ґрунті, опалубні роботи можна не виконувати, ґрунт стане природною огороджувальною конструкцією.

Після проходження описаних етапів починається заливка бетонної суміші в опалубку. Дуже важливо виконувати цю роботу оперативно, не порушуючи структуру суміші. Далі проводиться монтаж залізобетонних конструкцій. Необхідність процедури залежить від майбутньої навантаження. Далі на фундамент встановлюються плити перекриття на певному віддаленні від рівня землі.

Також дуже важливо обладнати фундамент якісною гідроізоляцією. Це дозволить захистити бетонну конструкцію, а також зробить будинок тепліше. У разі облаштування підвалу, проводиться монтаж дренажної системи. Вона відповідає за захист будинку від вогкості та передчасного руйнування. На фінальному етапі монтується вимощення, яке знижує навантаження на фундамент з боку ґрунту.

Чому АТМ ДОМ?

Ось кілька причин поповнити список наших задоволених клієнтів:

 1.   Виконуємо повний комплекс робіт з будівництва під ключ, спеціалізуємося на заміських будиночках і котеджах. Тому у нас не тільки можна замовити будівництво фундаменту, але і зведення цілого будинку.

 2.   Відповідально дотримуємося термінів, надаємо звіти за статусом робіт. За кожним проектом закріплюється менеджер, який контролює виконання і постачання матеріалів.

 3.   Ведемо проектну документацію, допомагаємо узаконити будівництво та перепланування.

 4.   Дотримуємося прозорої цінової політики. Ціна фундаменту під ключ буде розрахована заздалегідь і зафіксована в кошторисі.

Значний досвід будівництва будинків з цегли та блоків дозволяє фахівцям АТМ ДОМ виконувати фундаментні роботи під ключ оперативно та домагатися відмінних результатів. Жоден з наших проектів ще не дав тріщини і не покосився. Ми не боїмося нестандартних завдань і складних умов та завжди працюємо так, щоб гарантувати якісний і довговічний результат.

Ціни на фундаментні роботи в Харкові

Ви можете замовити послугу фундаментні роботи для будинку окремо або як частину комплексу робіт зі зведення котеджу. Фахівці АТМ ДОМ розробляють унікальні проекти з будівництва, ретельно опрацьовуючи побажання замовника, особливості рельєфу, ґрунту і ґрунтових вод. На підставі цього складається перелік рекомендованих робіт. Ми ніколи не рекомендуємо послуги та матеріали, в яких немає жодної необхідності, а також завжди наполягаємо на роботах, від яких залежить міцність і надійність конструкцій.

Компанія АТМ ДОМ пропонує такі ціни на фундамент під ключ в Харкові:

Тип послуги
Вартість
Виймання котловану
від 73 грн/м2 info
Монтаж фундаментних блоків
198 грн/шт info
Зведення монолітного фундаменту
від 350 грн/м3 info
Зведення залізобетонного монолітного фундаменту
від 647 грн/м3 info
Монтаж опалубки
від 24 грн/м.п. info
Зведення монолітних перекриттів
від 300 грн/м2 info
Монтаж плит перекриттів
від 24 грн/шт info
Зведення монолітного поясу
від 250 грн/м.п. info
Бетонування конструкцій
від 200 грн/м3 info
Армування
від 6 990 грн/т info
Гідроізоляція
від 23 грн/м2 info

ЕТАПИ РОБОТИ З НАМИ

 • 1
  ЗАЯВКА

  Залиште заявку, а наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом

 • 2
  ОГЛЯД І ЗАМІРИ

  Інженер і кошторисник складуть список оорудованія і робіт, які необхідно виконати

 • 3
  УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ

  Після узгодження деталей і термінів складається кошторис і укладається договір

 • 4
  ВИКОНАННЯ РОБІТ

  Статус і якість оздоблювальних робіт контролюється старшим фахівцем на об'єкті

Залишились питаня?

Заповніть форму і наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом