Демонтажні роботи є невід'ємною частиною більшості будівельних і ремонтних робіт. Вони готують об'єкт до виконання подальших завдань, позбавляючи його від постарілих, а часом, навіть небезпечних (в аварійному стані) конструкцій. Також, подібні роботи широко використовуються при переплануванні приміщення, наприклад, поєднання санвузла або розширення кухні.

Замовлення послуги демонтажу є одним з найбільш популярних і актуальних.

Основна причина цього в тому, що даний вид робіт може бути досить небезпечним. У зв'язку з цим, краще скористатися послугами професіоналів, ніж виконувати їх вдома самостійно. Адже тут дійсно необхідні особливі знання, навички та досвід, якщо ви не хочете створити аварійну ситуацію у всьому будинку.

Демонтажні роботи

Що входить в демонтажні роботи

Існує безліч видів демонтажу при роботі як з квартирами, так і з приватними будинками. Нижче, ми представили список основних видів робіт, якими ви можете скористатися в будівельній компанії АТМ ДОМ:

  • знесення будинків;
  • розбір стін / перегородок, виріз отворів в стінах;
  • розбирання декоративних конструкцій / підвісних стель;
  • зняття підлогових покриттів;
  • зняття шпалер / штукатурки / фарби / побілки;
  • розбір інженерних комунікацій.

Крім цього, послуги демонтажу будинків теж діляться на певні категорії:

  • розбирання на еленменти;
  • знесення за допомогою техніки;
  • проведення вибухових робіт.
Види демонтажних робіт

Чому краще звернутися за послугами демонтажу в будівельну компанію

Безумовно, якщо мова йде про зняття старих шпалер, то тут можна впорається і самостійно, але потребуючи знесення стін або перегородок, розборі інженерних комунікацій і т.д., швидше і якісніше скористатися послугами професіоналів.

По-перше, спеціалізована компанія володіє необхідними інструментами і технікою. По-друге, майстри мають досвід в даній сфері і наперед можуть врахувати всі нюанси, що можливі при самостійному виконанні демонтажних робіт будинку. По-третє, скориставшись даною послугою під ключ, ви економите час і енергію, що дозволяє не відволікатися від повсякденних справ.

Строительная компания АТМ ДОМ осуществляет бесплатный выезд мастера в Харькове и пригороде для оценки масштабов, сложности и стоимости демонтажных работ. Вы можете легко и быстро заказать необходимые вам услуги демонтажа, позвонив нам и заказав выезд мастера для оценки помещения либо прислав заявку по почте, после чего наш менеджер свяжется с вами в кротчайшие сроки.

Прайс лист на демонтажні роботи

Вартість робіт залежить від обсягів і складності конструкцій або приміщення. Ціни на демонтаж будинку можуть відрізнятися в залежності від матеріалу, з якого виконано будова, складності комунікацій, що вимагають розбирання, і наявності необхідності узгодити прийдешні роботи з архітекторським бюро.

Будівельна компанія АТМ ДОМ надає послуги з демонтажу в Харкові і передмісті будь-якої складності в найкоротші терміни і з максимальним комфортом для ваших сусідів. Команда професіоналів знає, як правильно підійти до цього питання і зробити все швидко і акуратно. Більш того, ми беремо на себе оформлення всіх необхідних документів для проведення даного виду робіт, що істотно заощаджує Ваш час.

Нижче представлений прайс на демонтажні роботи в приватному будинку від будівельної компанії АТМ ДОМ, проте, для більш точних підрахунків, ми рекомендуємо отримати консультацію наших фахівців. Ви можете зробити це абсолютно безкоштовно зателефонувавши нам або надіславши заявку поштою.

Ціни на демонтажні роботи у Харкові від АТМ ДОМ

Тип послуги
Вартість
Знесення будинків
від 800 грн/м2
Демонтаж стін / перегородок, виріз отворів
від 100 грн/м2
Розбирання декоративних конструкцій / підвісних стель
від 180 грн/м2
Демонтаж підлогових покриттів
від 80 грн/м2
Зняття шпалер / штукатурки / фарби / побілки
від 25 грн/м2
Розбір інженерних комунікацій
від 50 грн/м2

Залишились питаня?

Заповніть форму і наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом