Залежно від функціонального призначення конструкції, пори року, умов грунту, будуть змінюватися технології і склади для їх здійснення.

Перш ніж приступати до планування бетонних робіт, необхідно чітко розуміти що вони собою представляють.

Бетонні роботи в Харкові

Бетонні роботи - це чітка технологічна послідовність дій для зведення монолітних конструкцій і споруд зі спеціальної суміші, компоненти якої можуть змінюватися в залежності від призначення, майбутньої навантаження і умов навколишнього середовища.

Види бетонних робіт

Виділяють наступні види даних робіт:

  • зведення фундаменту (монолітний, лінійний);
  • спорудження колон;
  • спорудження стін;
  • спорудження підлог;
  • спорудження вимощення.

Види бетонних робіт

Звертаємо вашу увагу, що кожному з вище представлених видів характерні свої особливості та нюанси, які необхідно врахувати, щоб заливка бетону була проведена дійсно якісно і надійно. Для отримання докладної консультації щодо виду бетонних робіт, необхідних матеріалів, технологій, тимчасових і фінансових витрат, ми рекомендуємо звернутися до професіоналів. Будівельна компанія АТМ ДОМ займається виконанням всіх різновидів даних робіт в Харкові і передмісті, а наш менеджер завжди готовий проконсультувати вас стосовно всіх будівельних і оздоблювальних питань.

Вартість бетонних робіт

Розцінки на бетонні роботи, в першу чергу, залежать від грунту і компонентів використовуваних для створення бетонної суміші. Можливе замовлення на виготовлення бетону безпосередньо у компанії виконавця, або покупка готової суміші в спеціалізованому магазині. Також, істотну роль в ціноутворенні відіграють кліматичні умови і застосовувана технологія. Можлива заливка бетону вручну.

Оскільки на формування ціни на бетонні роботи впливає безліч факторів, а кожен об'єкт має свої унікальні особливості, для визначення фінансових і тимчасових витрат слід проконсультуватися з фахівцем. Нагадуємо, що будівельна компанія АТМ ДІМ надає послугу першого безкоштовного виїзду кошторисника, для аналізу і складання необхідних робіт. Замовити дану послугу ви можете звернувшись до нас по телефону або зв'язавшись з нами поштою .

Залишились питаня?

Заповніть форму і наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом