Особливості сантехнічних робіт

В ході будівництва і капітального ремонту важливу роль відіграють сантехнічні роботи. Якість їх виконання визначає рівень комфорту у всьому будинку або квартирі. Помилки сантехніків зіпсують зовнішній вигляд ремонту, взаємини з сусідами і, звичайно, обійдуться недешево.

Роботи проводяться в комплексі з монтажем інших комунікаційних систем, до підготовки поверхонь і після підготовчих демонтажних процедур.

Види сантехнічних робіт

Сантехнічні послуги включають такі роботи:

  • прокладка і розводка системи водопостачання;
  • перенесення стояків;
  • прокладка каналізаційних труб;
  • монтаж опалення;
  • монтаж теплої підлоги;
  • установка системи фільтрації води;
  • установка лічильників і регулювальних пристроїв;
  • установка інсталяції та сантехнічних приладів;
  • підключення бойлерів і котлів;
  • підключення пральних та посудомийних машин.

Порядок проведення сантехнічних робіт:

первый этап  Якщо проводиться ремонт у вторинній нерухомості, сантехнічні роботи починаються з демонтажу плитки, інших покриттів, старих труб і сантехніки. Проводити ці роботи потрібно вкрай обережно, щоб не спровокувати порив.

второй этап  Далі слід замінити запірні крани на стояках і підготувати стіни до установки нових труб (штробити отвори і канавки).

третий этап  З метою продовження терміну експлуатації труб і змішувачів рекомендується встановлювати фільтри, а якщо в системі високий тиск (більше 5 бар), — то й редуктори тиску.

четвертый этап  Тепер можна монтувати труби та виводити їх для підключення сантехнічних приладів. У разі, якщо ви зашиваєте труби гіпсокартоном, потрібно залишати отвори для доступу.

пятый этап  Після того, як труби готові, поверхні готують і покривають плиткою (або іншим фінішним покриттям). Тепер можна переходити до установки сантехніки, яка починається з монтажу ванної або душової кабіни. Далі встановлюють раковину, унітаз, гігієнічний душ.

шестой этап  На фінальному етапі встановлюють пральну машину, водонагрівач та іншу побутову техніку.

Розцінки на сантехнічні роботи в Харкові

Компанія АТМ ДОМ виконує сантехнічні роботи в Харкові, як окремо, так і в комплексі з іншими будівельними та ремонтними роботами. В нашій команді працюють фахівці широкого профілю з досвідом надання послуг більше 5 років. Також ми складаємо всю необхідну проектну документацію і ведемо юридичний супровід будівництва.

Прайс на сантехнічні роботи компанії АТМ ДОМ:

Демонтаж радіаторівВід 98 грн/шт
Демонтаж сантехнікиВід 120 грн/шт
Демонтаж трубВід 23 грн/м.п
Демонтаж плиткиВід 43 грн/м2

Залишились питаня?

Заповніть форму і наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом