• None
  Вчасна здача
  Злагоджена командна взаємодія, ніяких простоїв і очікування будівельних матеріалів
 • список требований
  Дотримання вимог
  Враховуємо всі побажання клієнта, а також вимоги нормативно-правових документів
 • None
  Енергоефективність
  Пропонуємо рішення, які допоможуть заощаджувати електроенергію й опалення
 • None
  Екосвідомість
  Використовуємо нетоксичні матеріали, дотримуємося СанПіН, утилізуємо сміття правильно

ДОПОМАГАЄМО СТВОРИТИ ВЛАСНУ АТМОСФЕРУ

Допоможемо згенерувати і втілимо ідею житла, в яке приємно повертатися кожного дня

интерьер квартиры, комплексный ремонт

Ремонт квартир у новобудові: з чого почати

Ремонт квартири в новобудові має ряд особливостей і нюансів, які необхідно врахувати, перш ніж приступити до ремонтних робіт. Головною особливістю є те, що практично всі новобудови по закінченню 2-4 років піддаються усадці, що природно, може відбитися на виконані ремонтних робіт. Цей процес відбувається в усіх будівлях, але в залежності від матеріалу використаного в будівництві, протікає по-різному. Нижче наведені приклади основних видів новобудов, в залежності від будівельного матеріалу, і особливо процесу їх усадки:

 • панельні будівлі - практично постійно піддаються деформації;
 • цегляні / пінобетонні - зазвичай сідає сама кладка, що може привести до тріщин на стелях;
 • монолітно-каркасні будівлі - сідають, але рівномірно, що вкрай рідко призводить до тріщин.

Виходячи з цієї особливості, ремонт квартири в новобудовах слід починати з докладного проекту, де будуть враховані всі деталі і дрібниці. Нехай складання проекту займе у вас не набагато більше очікуваного часу, але детальне прописування кожного кроку дозволить вам уникнути непередбачених труднощів в процесі ремонту квартири. Адже різного характеру невраховані нюанси призводять до фінансових витрат і відхилення від запланованого терміну завершення робіт. Щоб скласти докладний і грамотний проект з урахуванням всіх деталей, необхідно звернутись до команди професіоналів. Самостійно скласти детальний проект, не маючи багаторічного досвіду в цій сфері, досить важко. Команда будівельної компанії АТМ ДОМ розробляє докладні дизайн-проекти для ремонту квартир в новобудовах з урахуванням всіх існуючих і можливих нюансів і згідно з усіма побажаннями клієнта.

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС

Клієнти цінують відповідальність і передбачливість наших менеджерів, високу кваліфікацію та точність наших проектувальників, а також професіоналізм і пунктуальність наших будівельників.

строительство, команда, коллектив

Команда висококласних фахівців із досвідом більш ніж 5 років

None

Ми працюємо з перевіреними якісними матеріалами, поставка здійснюється вчасно

печать, юридические вопросы

Юридичний супровід проекту, допомога в отриманні дозволів і довідок

выезд на объект, осмотр, замеры

Виїзд спеціаліста на об'єкт і консультація інженера - безкоштовні

договор, смета, отчетность

Експертна оцінка для розрахунку точного кошторису, всі роботи в рамках договору

цены, смета строительных работ

Дотримуємося прозорої цінової політики, не нав'язуємо непотрібні роботи

Чим відрізняється ремонт квартири в новобудові від вторинного житла

Ремонт в новобудові і у вторинному житлі мають набагато більше відмінностей, ніж може здатися на перший погляд. Тут варто зазначити, що перевага на боці ремонту квартир в новобудовах. Пов'язано це з тим, що зробити нове з нуля набагато простіше, ніж переробляти старе. Більш того, новобудови виконані відповідно до вимог сучасності і зазвичай вже передбачають виходи під комунікації, а також, використання сучасних матеріалів, а не пошук альтернатив. Що стосується вторинного житла, ремонт подібних об'єктів завжди має ряд непередбачених обставин, зумовлених віком або якістю попереднього ремонту. Крім цього, ремонт в новобудовах зазвичай не вимагає ніяких підготовчих робіт. Вторинне житло же спочатку потребує підготовки квартири до ремонту. Це включає в себе:

 • вивіз мебелів;
 • демонтаж старого обладнання;
 • видалення застарілих та зношених материалів.


Чим відрізняється ремонт квартири в новобудові від вторинного житла

Виходячи з усього вищесказаного, ремонт квартир в новобудові, безумовно, займає менше часу і зусиль. Але це зовсім не означає, що варто відмовлятися від вторинного житла. Професійна команда будівельників зможе виконати високоякісний ремонт як в новобудові, так і у вторинному приміщенні. Головне довірити це питання професіоналам своєї справи, якщо ви хочете уникнути фінансових витрат і неприємностей, пов'язаних з неякісно виконаним ремонтом, в подальшому. Команда будівельної компанії АТМ ДОМ здійснює ремонт як в новобудовах, так і у вторинному житлі. Професійна команда досвідчених співробітників готова взяти в роботу ремонт квартири під ключ або допомогти вам на будь-якому етапі.

Кому довірити ремонт квартири в новобудові

Ставши щасливим володарем квартири в новобудові, у людини виникає важливе питання: «Кому довірити ремонт квартири?». Тут існує кілька варіантів подальшого розвитку подій:

 • зробити самостійно;
 • спланувати ремонт самостійно і виконати його із  допомогою фахівців лише на деяких етапах;
 • довірити ремонт квартири фахівцям, які виконають його від початкової розробки проекту до здачі замовнику готового до вселення приміщення.

Спочатку, багатьом може здатися, що вартість ремонту в новобудові, виконаного власними руками, буде дешевше. Так, це дійсно можливо в тому випадку, якщо ви вже мали неодноразовий досвід роботи з подібними проектами і маєте хороші навички роботи з будівельним обладнанням і матеріалами. В іншому випадку це тільки збільшить вартість ремонту, витрати енергоресурсів, і найголовніше, суттєво затягне сам процес.

Якщо ви маєте певний досвід і навички щодо ремонтних робіт в квартирі, ви можете звернутися за допомогою до фахівців тільки на ключових етапах. Однак, найбільш вигідним з фінансових і тимчасових витратах, є варіант здійснення ремонту професійною командою будівельної компанії. В такому випадку вам не доведеться виділяти особистий час на ремонт в новобудові, досвідчені професіонали врахують всі нюанси і деталі, а квартира буде готова до заселення вчасно.

Команда будівельної компанії АТМ ДОМ займається ремонтом квартир в новобудовах під ключ, а також, здійснює необхідні роботи на всіх етапах ремонту.

Етапи ремонту квартири в новобудові

Залежно від стану новобудови, матеріалу з якого вона виконана таі її планування, етапи ремонту можуть трохи змінюватися. Незважаючи на це, для більшості новобудов актуальним є наступний перелік етапів роботи:

 1. 1. Створення проекту ведення робіт (облік метричних даних і всіх нюансів об'єкта).
 2. 2. Демонтаж вікон, дверей, перегородок.
 3. 3. Проведення сантехнічних та електромонтажних робіт.
 4. 4. Проведення комунікацій.
 5. 5. Встановлення сантехніки і міжкімнатних дверей.
 6. 6. Стяжка підлоги.
 7. 7. Вирівнювання всіх поверхонь.
 8. 8. Укладання підлогових покриттів (можливий монтаж теплих підлог).
 9. 9. Роботи зі стелею (підвісний, натяжна).
 10. 10. Установка стін / перегородок.
 11. 11. Робота зі стінами (фарбування / поклейка шпалер).
 12. 12. Вивезення будівельного сміття та обладнання.


Етапи ремонту квартири в новобудові

При складанні проекту робіт з будівельною компанією, в ньому повинні бути вказані всі етапи ведення ремонтних робіт в новобудові.

Чому варто замовити ремонт в новобудові у нас

Вибір будівельної компанії є, мабуть, найважливішим етапом підготовки до ремонту.

Будівельна компанія АТМ ДОМ піклується про комфорт своїх клієнтів і відрізняється низкою переваг:

причина №1  Висококваліфікована команда фахівців.

причина №2  Використання якісних та екологічно безпечних материалів.

причина №3  Використання сучасних інструментів та обладнання.

причина №4  Індивідуальний підхід до замовника.

причина №5  Укладення офиційного договору.

причина №6  Дотримання вказаних терміів здачі об'єкта.

причина №7  Безкоштовний виїзд кошторисника для оцінки масштабів і вартості робіт.

причина №8  Постійна підтримка зі'язку з клієнтом.

причина №9  Ведення фотохронології робіт.

причина №10  Система знижок для масштабних проектів і постійних клиентів.


ремонт в новобудові
Будівельна компанія АТМ ДОМ дорожить своїм ім'ям і репутацією. Забезпечити ваш комфорт - наша основна задача.

Поширені запитання

  Коли можна робити ремонт у новобудові?

  Є 2 варіанти відповіді на це питання:

  1. Відразу ж після її здачі в експлуатацію. Тоді потрібно використовувати високоякісні матеріали, які не будуть деформуються через усадки будови.

  2. Зробити чорновий варіант ремонту з проведенням і установкою комунікацій, щоб через 2-4 роки, після усадки будівлі, вже зробити капітальний ремонт.

  Перед початком ремонтних робіт як в новобудові, так і у вторинному житлі, варто звернути увагу на функціональне призначення кожної з кімнат виходячи з ваших звичок і способу життя. Консультація з представником будівельної компанії може істотно вам допомогти правильно спланувати ремонтні роботи відповідно до ваших уподобань.

  В першу чергу, не варто економити на розробці проекту. Якісно і грамотно складений проект заощадить вам набагато більше ніж його, нехай і дешевий, але неякісний аналог.

  По-друге, якщо новобудова свіжа і процес усадки ще не пройшов, не можна економити на матеріалах. Інакше є ймовірність появи тріщин на стелі і стінах, деформації вікон і дверних прорізів і т.п. Дорогі, але якісні матеріали збережуть ваші гроші, час і нерви в подальшом

  При ремонті в новобудові можна заощадити на послугах майстрів, якщо довірити повністю весь процес від початку до кінця одній компанії.

  Кількість необхідного часу на ремонт в новобудові залежить від ряду факторів:

  • площа квартири;
  • стан стін;
  • необхідні матеріали;
  • кількість залучених до робіт людей.

  Тому, однозначної відповіді немає. Але наш менеджер може проконсультувати вас по телефону і зорієнтувати щодо приблизних термінів.

  Вартість ремонту квартири в новобудові розраховується в індивідуальному порядку. Але наш менеджер може проконсультувати вас по телефону і зорієнтувати щодо приблизної вартості

  Вартість ремонту не може збільшитися в ході робіт. Більш того, все докладно прописується в кошторисі і договорі. Але змінитися може обсяг робіт, якщо виникнуть нюанси, які передбачити було неможливо. Тоді за додаткові роботи потрібно буде доплатити. В такому випадку, ми відразу сповістимо клієнта, надамо фото або відео і обговоримо подальший план дій.

  Компанія АТМ ДОМ здійснює покупку і перевезення всіх необхідних матеріалів. Ми дбаємо про ваш комфорт і здійснюємо закупівлю всіх необхідних матеріалів самостійно.

  Будівельна компанія АТМ ДОМ в обов'язковому порядку укладає контракт із замовником. У контракті докладно прописуються всі умови співпраці і терміни здачі готового об'єкта замовнику.


Скільки коштує ремонт квартири в новобудові

Ціни на ремонт в новобудові можуть відрізнятися в залежності від наступного ряду факторів:

 • стан квартири (оздоблювальні роботи вже виконані/сам бетон);
 • площа приміщення;
 • терміни здачі об'єкту;
 • вартість будматеріалів;
 • дизайн.

Вартість ремонту квартири в новобудові під ключ будівельнїю компанії АТМ ДОМ

Для найбільш точного розрахунку вартості ремонту квартири в новобудові під ключ або виконання тих, чи інших ремонтних робіт, наш кошторисник виїжджає до вас, консультує і розраховує обсяг робіт і їх вартість безкоштовно.

Однозначно можна сказати, що з огляду на якість та надійність ремонтних робіт, виконаних професійною командою майстрів, ремонт під ключ обходиться замовникові дешевше, ніж його самостійне здійснення. Більш того, будівельні компанії зазвичай купують будматеріали безпосередньо від постачальників, що теж дозволяє заощадити.

Тип послуги
Вартість
Стандарт
від 3500 info
Елітний
від 4100 info

ЕТАПИ РОБОТИ З НАМИ

 • 1
  ЗАЯВКА

  Залиште заявку, а наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом

 • 2
  ОГЛЯД І ЗАМІРИ

  Інженер і кошторисник складуть список оорудованія і робіт, які необхідно виконати

 • 3
  УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ

  Після узгодження деталей і термінів складається кошторис і укладається договір

 • 4
  ВИКОНАННЯ РОБІТ

  Статус і якість оздоблювальних робіт контролюється старшим фахівцем на об'єкті

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Заповніть форму і наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом