• None
  Вчасна здача
  Злагоджена командна взаємодія, ніяких простоїв і очікування будівельних матеріалів
 • список требований
  Дотримання вимог
  Враховуємо всі побажання клієнта, а також вимоги нормативно-правових документів
 • None
  Енергоефективність
  Пропонуємо рішення, які допоможуть заощаджувати електроенергію й опалення
 • None
  Екосвідомість
  Використовуємо нетоксичні матеріали, дотримуємося СанПіН, утилізуємо сміття правильно

ДОПОМАГАЄМО СТВОРИТИ ВЛАСНУ АТМОСФЕРУ

Сумісне генерування та втілення ідеї житла, в яке приємно повертатися кожен день

None

Ремонт в квартирі: з чого почати

 • Перш за все ми з'ясовуємо, з яким типом нерухомості маємо справу. Якщо потрібно виконати ремонт квартири під ключ в новобудові, це означає, що демонтажних робіт буде значно менше. Для вторинної нерухомості потрібно буде закласти більше часу на підготовчі роботи, адже доведеться демонтувати комунікації, настінні та підлогові покриття.

 • Далі ми робимо заміри і збираємо очікування, щоб скласти проєкт, який стане відповідним рішенням. Крім першорядного задоволення вимог, для нас важливо раціонально використовувати простір, подбати про економічне енергоспоживання і стильний зовнішній вигляд нашого проєкту. Тому до підготовки повномасштабного обновлення житла рекомендується залучати дизайнера інтер'єру.

 • Зі свого боку ми розуміємо, що на початковій стадії ремонту квартири під ключ ціна цікавить наших клієнтів у першу чергу. Тому зазвичай ми пропонуємо кілька альтернативних рішень задач клієнтів у різних цінових категоріях. Безумовно, вирішальним фактором стає тип ремонту, який визначає ступінь втручання в інфраструктуру і матеріали, що використовуються.

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС

Клієнти цінують відповідальність і передбачливість наших менеджерів, високу кваліфікацію та точність наших проектувальників, а також професіоналізм і пунктуальність наших будівельників.

строительство, команда, коллектив

Команда висококласних фахівців із досвідом більш ніж 5 років

None

Ми працюємо з перевіреними якісними матеріалами, поставка здійснюється вчасно

печать, юридические вопросы

Юридичний супровід проекту, допомога в отриманні дозволів і довідок

выезд на объект, осмотр, замеры

Виїзд спеціаліста на об'єкт і консультація інженера - безкоштовні

договор, смета, отчетность

Експертна оцінка для розрахунку точного кошторису, всі роботи в рамках договору

цены, смета строительных работ

Дотримуємося прозорої цінової політики, не нав'язуємо непотрібні роботи

Види ремонту в квартирі

Капітальный ремонт

Капітальний ремонт квартир під ключ передбачає великий комплекс робіт з перепланування, демонтажні роботи, встановлення інженерних систем, влаштування підлоги та стелі, вирівнювання стін, встановлення вікон і дверей. Також сюди найчастіше включають електромонтажні роботи та удосконалення електросистеми квартири.

>Капітальний ремонт квартир

Євроремонт

Євроремонт — це термін, який став широко використовуватися в СНД в середині 90-х. В цілому він позначає капітальний ремонт, в якому застосовуються сучасні технології та імпортні будівельні матеріали. На сьогодні будь-який комплексний ремонт підпадає під це визначення.

Характерні євроремонту роботи для вторинного житла: демонтаж вбудованих антресолей, об'єднання санвузла, перенесення перегородок і стін, зміна системи вентиляції.

Косметичний ремонт

Демо-версією повноцінного переоблаштування можна назвати косметичний ремонт. Завдяки заміні настінних і підлогових покриттів в квартирі створюється відчуття свіжості та простору.

Характерний набір робіт для вторинного житла: фарбування стелі, обклеювання шпалерами, заміна підлогового покриття.

>Косметичний ремонт квартир

Частковий ремонт

При частковому ремонті ведуться або конкретні роботи (наприклад, заміна підлогового покриття у всій квартирі) або проводиться оновлення однієї кімнати (наприклад, заміна каналізації, установка сантехніки і вкладення ванної новою плиткою).

Элітний ремонт

Елітний ремонт передбачає використання будівельних матеріалів підвищеної категорії якості, розробку унікального дизайн-проєкту орієнтованого на тренди ринку технологій і модні напрямки.

Типові види робіт: — венеціанська штукатурка, встановлення датчиків для розумного будинку, зонування приміщення багаторівневою системою освітлення.

Ціни на ремонт квартир під ключ в Харкові

Багато людей асоціюють ремонт з безліччю невизначеностей, затягнутими до нескінченності термінами і постійним збільшенням кошторису. Ми прекрасно розуміємо, чим це обумовлено, і намагаємося доводити, що не всі організації, які займаються ремонтом і будівництвом, — недобросовісні. Тому ми фіксуємо всі зобов'язання в договорі, складаємо реалістичний кошторис і завжди підтримуємо його в актуальному стані. Отримати інформацію про статус виконання робіт і витрати бюджету клієнт завжди може у закріпленого за об'єктом менеджера. Про всі зміни в ході робіт повідомляється окремо, а непередбачені витрати узгоджуються негайно

Через унікальність кожного проєкту та комплексне формування вартості, ми не можемо точно сказати, у скільки обійдеться ремонт за 1 м2 квартири. Зате ми можемо сказати точно, що підберемо рішення для кожного клієнта, враховуючи його фінансові очікування. Наша головна мета — втілити у життя ідеї, зробивши квартиру сучасною і технологічною, але разом з тим — теплою і затишною.

Тип послуги
Вартість
Косметичний ремонт
от 1 100 грн info
Капітальний (комплексний) ремонт
от 2 000 грн info
Ремонт квартири під ключ
от 2 900 грн info
Елітний ремонт
от 4 100 грн info

ЕТАПИ РОБОТИ З НАМИ

 • 1
  ЗАЯВКА

  Залиште заявку, а наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом

 • 2
  ОГЛЯД І ЗАМІРИ

  Інженер і кошторисник складуть список оорудованія і робіт, які необхідно виконати

 • 3
  УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ

  Після узгодження деталей і термінів складається кошторис і укладається договір

 • 4
  ВИКОНАННЯ РОБІТ

  Статус і якість оздоблювальних робіт контролюється старшим фахівцем на об'єкті

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Заповніть форму і наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом