Види гіпсокартонних робіт

Гіпсокартон з'явився в Америці ще в XIX в, наші будівельники застосовують його з середини минулого століття, а зараз цей будівельний матеріал переживає чергову хвилю популярності. Це пов'язано з тим, що конструкції з гіпсокартону просто встановлювати і вони підходять для реалізації складних дизайнерських ідей.

Гіпсокартонний лист (ГКЛ) є плитою з двох шарів будівельного паперу, між якими прокладено твердий гіпс з додаванням армуючих матеріалів.

Установка гіпсокартону застосовується для виконання таких робіт:

  • монтаж підвісної стелі;
  • вирівнювання поверхонь, заповнення пустот і ніш;
  • зведення перегородок;
  • монтаж аркових прорізів, колон, багаторівневих стін;
  • обшивка інженерних систем.

Установка і монтаж гіпсокартону

Переваги гіпсокартонних листів

Будівельний матеріал широко застосовується в ремонтних роботах за рахунок низки переваг:

перша перевага гіпсокартонних листів  ГКЛ має невелику вагу, він гнучкий, легко ріжеться, а працювати з ним просто та швидко.

друга перевага гіпсокартонних листів Монтаж гіпсокартону на стіни дозволяє домогтися шумо- і теплоізоляції приміщення. Він не має настільки ж низьких показників звуко- та теплопровідності, як спеціалізовані матеріали, проте все одно сприятливо впливає на мікроклімат приміщення.

третя перевага гіпсокартонних листів Різноманіття ефектних рішень. Особливо це стосується гри світла на багаторівневих гіпсокартнонних конструкціях. З підвісною стелею можна використовувати будь-який тип освітлення.

четверта перевага гіпсокартонних листів Вартість ГКЛ та монтажу є невисокою. Незважаючи на «бюджетність», такі конструкції довговічні й екологічні, можуть без проблем використовуватися в дитячій. Існують навіть вологостійкі варіанти гіпсокартону для ванних і кухонь.

Монтаж конструкції з гіпсокартону

Створення конструкції з гіпсокартону на стінах починається з проектування. Далі закуповуються матеріали, вибирається спосіб кріплення. Це може бути клейова основа, каркас з дерева або металевий каркас. Для підвісних стель частіше використовується третій варіант. Далі поверхні розмічають і починають кріплення профілю в такому порядку: направляючий, П-подібні підвіси, стельовий. Далі за допомогою саморізів на профілі кріплять листи.

Перед обробкою виконується розмітка для освітлювальних приладів. Завершується процес проклеюванням швів і фарбуванням або шпаклівкою поверхонь.

Світильники для гіпсокартонних стель

Якщо використовується клей, поверхня ретельно очищається і ґрунтується перед нанесенням клейового складу. Правильність обклеювання плит перевіряється рівнем. Така технологія використовується тільки для покриття стін.

Дерев'яні каркаси використовуються рідко, в основному для арок, ніш і перегородок. Мають схожий принцип з першим варіантом, але вимагають використання специфічних інструментів та допоміжних матеріалів.

Вартість монтажу гіпсокартону в Харкові

Компанія АТМ ДОМ надає послугу монтажу гіпсокартону як самостійно, так і в комплексі ремонтно-оздоблювальних робіт. Ми також проектуємо конструкції і готуємо всю проектну документацію, контролюючи виконання робіт. Наш прайс на гіпсокартонні роботи представлений нижче:

Монтаж гіпсокартону на стінувід 110 грн/м2
Установка ГКЛ другого шарувід 43 грн/м2
Встановити гіпсокартоні перегородкивід 175 грн/м2
Установка ГКЛ на стелю в 1 рівеньвід 83 грн/м2
Ґрунтовкавід 15 грн/м2
Фарбуваннявід 33 грн/м2

Залишились питаня?

Заповніть форму і наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом