Штроблення під проводку та труби

Під штробленням розуміють створення жолобів для укладання інженерних комунікацій у підлозі та стінах. Ховаючи в стіни труби та дроти, можна домогтися поліпшення зовнішнього вигляду та заощадити робочий простір. Спеціальні машинки для штробления дозволяють прорізати отвори без пилу, чітко дотримуючись передбаченої глибини і ширини жолоба. В ході роботи треба суворо дотримуватися правила зміни напряму штроб під прямим кутом. Не рекомендується руйнувати бетонні плити перекриттів і робити канавки глибше ніж 3 см в тримальних бетонних стінах. Ціна штроба під проводку залежить від розмірів, матеріалів і складності доступу до стіни.


Штроблення стін під проводку та труби

В яких випадках застосовується штроблення стін

Штроблення — частина чорнових робіт, які проводяться у першій половині ремонту. Найчастіше жолоби в бетоні та цеглі вирізають під час наступних заходів:

  Заміна електрики в будинку або квартирі. Штроби під проводку — тонкі та неглибокі, тут найбільш важливо дотримуватися правила кутів.

  Оновлення труб і сантехніки. Штроби під труби точно відповідають їх діаметру і найчастіше прокладаються близько до підлоги. Тут застосовуються інші інструменти, це впливає на вартість штроби.

  Монтаж систем вентиляції та установка кондиціонера в офісі. В цьому випадку стіни найчастіше свердлять наскрізь. Дуже важливо не порушувати армування конструкції.

Ціни на послугу штроблення стін і підлоги в Харкові

Компанія АТМ ДОМ надає послугу штроблення стін під труби та проводку, а також виконує повний комплекс будівельних та ремонтних робіт. Наші інструменти дозволяють мінімізувати шум і пил, це особливо актуально, якщо проводка замінюється в кімнаті, де ремонт вже зроблено.

Прорізка штроб під дроти з укладанням проводувід 40 грн/м.п.
Прорізка штроб під групу дротів з укладанням проводувід 28 грн/м.п.
Прорізка штроб під трубивід 38 грн/м.п.

Чому АТМ ДОМ?

Залишились питаня?

Заповніть форму і наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом