Як демонтують стіни

Планування квартири часто не влаштовує мешканців навіть у новобудовах, а вже про вторинне житло з 4-метровими кухнями і говорити нема чого. Коли в план ремонту закладається перепланування, демонтаж стін стає першим етапом робіт. Ціною демонтажу перегородок без залучення фахівців стануть зіпсовані нерви, кілограми пилу та стукіт сусідів по батареях.

Демонтаж стен и перегородок от АТМ ДОМ

Наша компанія виконує демонтажні роботи по Харкову, працюючи з будь-якими типами нерухомості: квартирами, будинками та офісами. На початковому етапі складання проектної документації необхідно з'ясувати призначення та матеріал, з якого зроблені простінки під знесення. Від цього залежать інструменти та спосіб проведення демонтажу:

1. Ударний спосіб

Передбачає використання перфоратора, відбійного молотка і болгарки. До нього вдаються розбиваючи бетонні стіни. З легкими гіпсокартонними стінами справляється кувалда.


Ударний спосіб демонтажу

2. Алмазна різка

Виконується з використанням спеціального обладнання з надміцним дисками. Ціна демонтажу стін за цією технологією вище, але такий спосіб допоможе істотно скоротити рівень пилу та шуму. Найчастіше застосовується для надміцних конструкцій


Алмазна різка

3. Розбирання кладки

Цегляні стіни зачищають від облицювання, а потім руйнують з'єднання між цеглинами і розбирають кладку


Розбирання кладки

Перегородки можна переносити без побоювання. Тримальні конструкції, в більшості випадків, зносити не можна, це пов'язано з високим ризиком обвалення. Якщо прийнято рішення позбавлятися від тримальних стін, отвори, що утворилися підсилюють армованими конструкціями.

Стоимость демонтажа стен

Зверніть увагу, демонтаж перегородок пов'язаний з узаконенням перепланування в БТІ або інших регулювальних органах. Наші фахівці можуть не тільки скоротити незручності, пов'язані з цим етапом робіт, але і нададуть послуги за погодженням змін до проекту.

Ціни на знесення стін і міжкімнатних перегородок в квартирі в компанії АТМ ДОМ представлені нижче:

Демонтаж перегородки
Від 68 грн/м2
Демонтаж тримальної стіни
Від 748 грн/м2
Демонтаж цегляних і бетонних конструкцій
Від 850 грн/м3
Демонтаж стін з гіпсокартону, пластику, МДФ
Від 53 грн/м2
Демонтаж ДСП, ДВП, ОСБ
Від 40 грн/м2
Демонтаж залізобетону
договірна
Демонтаж керамзитбетону
договірна
Вивіз будівельного сміттяВід 950 грн

Залишились питаня?

Заповніть форму і наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом