• Головна
 • Блог
 • Помилки при ремонті квартир та будинків. реальні поради

Помилки при ремонті квартир та будинків. Реальні поради

Поділитися

Для більшості людей слово «ремонт» асоціюється з хаосом, великими грошовими витратами і стресом. У більшості випадків досягти бажаного ефекту не виходить, а фінансові та енерговитрати перевищують усі передбачувані рубежі.

У цій статті ми хочемо застерегти вас від можливих неприємностей пов'язаних з ремонтними роботами в домі та квартирі. Нижче ми розберемо найпоширеніші помилки в ремонті і як їх можливо уникнути. А також, з'ясуємо, навіщо потрібен чіткий план дій, перш ніж приступати до будь-яких робіт, і як його правильно скласти.

Топ поширених помилок при ремонті

 1. Виконання електромонтажних робіт до ретельного планування подальшого розміщення меблів в кімнаті. В результаті, розетки і вимикачі знаходяться в місцях, що виявляються незручними в повсякденному житті, доводиться вдаватися до допомоги подовжувачів та перехідників.

 2. Поєднання окремих кімнат. Найчастіше це стосується санвузлів і кухонь з балконом або вітальні. Це дійсно може бути зручно, якщо в квартирі проживає не більше двох осіб. В іншому випадку, подібне демонтажні роботи и поєднання лише створює дискомфорт та позбавляє можливості усамітнитися.

 3. Відсутність розеток у ванній кімнаті. Користуватися такими приладами як фен і електробритва найзручніше у ванній кімнаті. Необхідно продумати достатню кількість розеток під електроприлади для ванни, їх комфортне та безпечне розміщення, а також, оснастити їх захисними кришками.

 4. Не продумана тепла підлога. Тут, ми ще раз повернемося до того, що все необхідно ретельно попередньо продумати. Поклавши теплу підлогу під холодильником або шафою ви будете постійно переплачувати за обігрів зони, що не потребує цього.

 5. Не вирівняні поверхні. Якщо на НЕ вирівняні стіни поклеїти шпалери або пофарбувати їх, то всі погрішності та нерівності будуть помітними ще більше, ніж до їх зовнішньої обробки. Що стосується підлоги, поверхні різного рівня в будинку або квартирі можуть бути травмонебезпечними.

 6. Розміщення вимикачів. Набагато зручніше якщо вимикачі будуть розміщені з боку ручки щодо дверей, ніж з боку петель. Звичайно, ними буде можливо користуватися, але це точно спричинить вам певний дискомфорт.

 7. Скляні двері. Безперечно, двері зі скляними вставками виглядають стильно, але встановивши їх у спальні або дитячій, ви можете відчувати дискомфорт вночі від світла, що проникає з інших кімнат.

 8. Заміна вікон після обробки стін. До установлення нових склопакетів не потрібно приступати до фінішних робіт зі стінами, інакше нову обробку доведеться приводити до ладу знов, після чого вона вже навряд чи буде виглядати як нова.

 9. Тендітні кухонні поверхні. Всі матеріали, використовувані для облаштування кухні, повинні бути міцними. Красиві сучасні, але ніжні матеріали незабаром втратять свій початковий вигляд і не зможуть забезпечити гідний комфорт при роботі на кухні.

 10. Шумоізоляція труб. Пластикові труби для каналізації зараз є найбільш популярним варіантом. Однак, пластик відмінно резонує з усіма звуками, у зв'язку з чим, вимагає додаткової шумоізоляції спеціальними матеріалами.

Даний список містить лише найпоширеніші помилки і не є повним. Кожному етапу робіт і кожній кімнаті притаманні свої індивідуальні особливості та характерні помилки. Більш детально ви можете обговорити всі нюанси й особливості ремонтних робіт зв'язавшись з менеджером будівельної компанії АТМ ДОМ за номером телефону вказаному в розділі «Контакти» або надіславши заявку поштою.

Як ми бачимо, причиною більшості помилок, допущених під час ремонту є відсутність чіткого плану дій та недолік знань і навичок щодо використовуваних матеріалів і застосовуваних технологій. Також, сюди можна віднести неправильне планування бюджету та економію на чорнових роботах. У зв'язку з цим, нижче ми вирішили представити список рекомендацій, слідуючи яким, ви зможете уникнути більшості поширених помилок в процесі ремонтних робіт.

Топ поширених помилок при ремонті будинку або квартири

Рекомендації по ремонту квартир і будинків:

 1. Перш ніж приступити до ремонтних робіт, складіть детальний план дій. Ви повинні точно розуміти послідовність всіх процесів, необхідні для них матеріали і вживані технології. Також, потрібно мати чітке уявлення про кінцевий результат з урахуванням усіх аксесуарів, меблів і декору. Краще врахувати кожен світильник і фіранку, ніж по закінченню робіт розчаруватися у кінцевому результаті. Більш того, ретельне планування допоможе вам уникнути непередбачених витрат.

 2. Не варто економити на чорновій обробці. Найчастіше, приступаючи до ремонтних робіт, людина більше печеться про якість зовнішніх оформлювальних робіт, ніж про чорнові. Проте, саме чорнові роботи можуть гарантувати якість вашого ремонту і довговічність привабливості зовнішніх робіт. Більш того, виправити або доробити чорнову роботу набагато складніше ніж фінішну обробку, яку теж доведеться переробляти в разі неякісної чорнової роботи.

 3. Скористайтеся зразками зовнішньої обробки, щоб мати правильне уявлення про кінцевий результат і необхідні для цього матеріали. Більшість будівельних магазинів надають зразки різних оздоблювальних матеріалів, які ви зможете взяти з собою безкоштовно або за несуттєву оплату. Зразок необхідно взяти з собою і розглянути саме в тому приміщенні, де даний матеріал плануєте використовувати. Адже в залежності від геометричних особливостей кімнати, її освітленості та функціонального призначення, оздоблювальний матеріал може відрізнятися від фактичного вигляду в магазині. Повірте, це набагато простіше та економніше ніж перефарбовувати стіни або переклеювати шпалери.

 4. Заміри дверей і меблів варто довірити професіоналам, які врахують усі приховані нюанси про які ви могли навіть не підозрювати. Більш того, заміри дверей і вікон зазвичай входять у вартість послуг, що надаються компанією. Також, варто врахувати, що виміри потрібно здійснювати тільки після остаточної установки підлогового покриття і фінішної обробки стін.

 5. Уникайте метушні та поспіху на всіх етапах робіт. Деякі процеси абсолютно не терплять зайвої метушні, яка загрожує низькою якістю виконаної роботи, незважаючи на дійсно хороші та якісні матеріали, що використовуються. Заздалегідь плануйте відведений під ремонтні роботи час із запасом. Більшість людей незадоволені термінами виконання робіт лише тому що не зовсім вірно оцінили час, необхідний для якісного виконання усіх етапів.

Крім рекомендацій для ремонту квартири або будинку, що представлені вище, будівельна компанія АТМ ДОМ радить скористатися послугами професійної команди майстрів. Адже скориставшись послугою «ремонт під ключ», ви отримуєте ряд переваг:

 • грамотно складений і детальний план усіх робіт з урахуванням необхідного часу і фінансових витрат, що позбавляє вас від неприємних несподіванок у майбутньому;
 • високоякісне виконання усіх робіт, що робить ваш ремонт надійнішим і довговічнішим;
 • відсутність необхідності витрачати час та енергію на ремонтні роботи;
 • постійну підтримку менеджера, який веде ваш проєкт від початку до повного завершення;
 • фото і відео звіт про виконувані роботи, що дозволяє контролювати весь процес дистанційно;
 • юридично закріплений договір з компанією-виконавцем.

Компанія АТМ ДОМ піклується про ваш комфорт і наполегливо рекомендує скористатися допомогою професіоналів. Наш кошторисник безкоштовно здійснює виїзд на об'єкт, щоб зорієнтувати вас щодо вартості та термінів виконання ремонтних робіт.

Наступна стаття
Коментарі (0)

Залишились питаня?

Заповніть форму і наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом